YOGATREAT & CLAY

13/02/2023 - 14:52

6 MEI 2023

YOGATREAT & CLAY

Ik werd door Nathalie van Terre du Nord uitgenodigd om de sfeer daar eens te gaan opsnuiven. Haar voorstel om twee enthousiastelingen mee te nemen en de yogazolder uit te testen, kon mijn goesting alleen maar vergroten. Zaterdag was het zover.

We kwamen toe in Nieuwpoort in een oase van rust. Het prachtig gerestaureerde gebouw is adembenemend mooi.

We waren de parking nog niet geheel opgereden, of Nathalie kwam ons reeds tegemoet om ons mee te begeleiden richting de zolder. Een mooie, open, grote, warm aanvoelende en serene ruimte lachte ons tegemoet. We konden onze ogen, lichaam en geest verwennen.

'Omarmen, verbinden, inspireren, zijn enkele woorden en waarden die op de site van Terre du Nord prijken. Ze willen een pure plek bieden, waar iedereen zichzelf kan zijn.'

Wij mochten het reeds aan de lijve ondervinden.

Na een gezellige babbel waarin we gedachten uitwisselden, gecombineerd met lekkere thee, geserveerd in zelfgedraaide kopjes, volgde nog een rondleiding in de B&B en het klei-atelier. We kwamen ogen tekort.

Een middag vertoeven vertoeven bij Terre du Nord, is sowieso te kort.

Daarom neem ik jullie graag mee op 6 mei om te voelen, te ervaren, tot rust te komen, ... gewoon te mogen zijn.

PROGRAMMA

9.30 h WARM ONTHAAL
10 h

YOGA @ 'TERRE du NORD' (niveau wordt aangepast aan de groep) en korte duik in het openlucht zwembad

GEZONDE LUNCH
13 h

RELAXING YOGA

14.30h WORKSHOP CLAY
17.30h ZEN NAAR HUIS

De yogasessies worden begeleid door mezelf, Siska. De lunch is huisgemaakt. En in de namiddag worden we de kneepjes van het kleien aangeleerd door Nathalie. Ze vertelde me nog dat de heilzame werking van yoga ook betere prestaties geeft achter de draaischijf.... Ik ben nu al benieuwd en vol enthousiasme!! In de 3 u durende workshop leren we 'draaien' en kunnen we onder begeleiding 3 stukken maken.

Die worden dan ook afgebakken en geglazuurd. (Dit kan niet de dag zelf, dit wordt achteraf afgebakken)

Breng voor de yogasessies een matje, een kussentje, yogablokken en een dekentje mee. Draag gemakkelijke kledij!

Voor een duik in het water mag je je zwemkledij en handdoeken niet vergeten.

Deze dag brengt je meer bij jezelf, in contact met anderen en vooral rust en ontspanning!

Schrijf je in via de knop 'boek je yogatreat'

Inschrijven kan tot 1 april.

(UITERSTE INSCHRIJVINGSDATUM!! BIJ 6 INSCHRIJVINGEN KAN DE DAG DOORGAAN)

Je bent pas zeker van je plek na inschrijving bij mij en overschrijving op reknr. BE94 0688 9260 2414.

Kostprijs voor de YOGATREAT & CLAY is 165 €.

'Yoga happens beyond the mat. Anything you do with attention to how you feel, is doing yoga'

- UNKNOWN -


EETRUIMTE TERRE DU NORD - photo by Stefanie Faveere
yogazolder -  photo by terre du nord
yogazolder  - Photo by terre du nord
hoeve terre du nord - photo by Siska Gunst
winkeltje terre du nord - photo by Siska Gunst
Bar - photo by Stefanie Faveere
Zwembad - Photo by Terre du Nord
Atelier  - photo by Stefanie Faveere
 YOGATREAT & CLAY

YOGATREAT & CLAY

6 MEI 2023

LOCATIE

TERRE DU NORD

165 €

YOGATREAT & CLAY

Boek je yoga treat